Dla gastronomi

Plastikowe
Sztućce, noże, widelce, mieszadełka, łopatki do lodów, talerze, tacki, flaczarki, kubki, filiżanki.
Aluminiowe
Folia aluminiowa, foremki aluminiowe, platery aluminiowe, tacki aluminiowe.
Papierowe
Tacki i talerze paierowe, tektórki po zapiekankę, serwetki gastronomiczne, kubki papierowe białe oraz z nadrukiem, wieczka do kubków, torebki papierowe jedno i dwuwarstwowe.
Styropianowe
Pojemniki styropianowe na zupę wraz z wieczkami, styropianowe menu boxy obiadowe, styropianowe boxy na hamburgera, tacki styropianowe, styropianowe kubki wraz z wieczkami.
Pudełka pizza
Pudełka na pizze we wszystkich rozmiarach zarówno bez nadruku jak i z nadrukiem standardowym lub indywidualnym z logo Państwa firmy.
Pojemniki
Szeroka gama pojemników PP we wszystkich rozmiarach i kształtach. Pojemniki OPS tzw. cukiernicze z przeznaczeniem do ciast, tortów itp.
Różne
Ręczniki kuchenne, parasolki do drinków, patyki do szaszłyków, słomki, kieliszki do szampana, wina, wódki, kubełki na popcorn, kurczaka, frytki, artykuły chemiczne do zastosowania w gastronomi, i wiele innych.
Pudełka pizza roz.
Pudełko pizza 22x22 cm
Pudełko pizza 24x24 cm
Pudełko pizza 26x26 cm
Pudełko pizza 28x28 cm
Pudełko pizza 31x31 cm
Pudełko pizza 35x35 cm
Pudełko pizza 40x40 cm
Pudełko pizza 45x45 cm
Pudełko pizza 50x50 cm
Pudełko pizza 60x60 cm
Pudełka na pizze we wszystkich rozmiarach zarówno bez nadruku jak i z nadrukiem standardowym lub indywidualnym z logo Państwa firmy. Zapewniamy możliwość opracowania graficznego loga firmowego umieszczanego na pudełkach. W ofercie znajdują się również torby termiczne na pizze oraz podstawki (stołeczki) zabezpieczające pudła przed zgnieceniem.